Vandaag is het meest bewolkt met eerst mist en nevel verder een kleine kans op wat zon. Er staat een zwakke tot matige zuidwestenwind 2 – 3 Bft. Het wordt maximaal ca 9 graden.
In de avond en nacht is er grote kans op mist en laaghangende bewolking met een minimumtemperatuur van rond het vriespunt.
Morgen beginnen we met mist en laaghangende bewolking maar in de loop van de dag trekt de mist op, met later in de middag mogelijk nog wat opklaringen en de zon. Het wordt maximaal ca 7 graden. Er staat een meest zwakke tot matige zuidwest tot zuidoostenwind 2 – 3 Bft.
In avond en nacht opklaringen en kleine kans op mist met een minimumtemperatuur van ca 2 graden.
Dinsdag is het wisselend bewolkt met geregeld de zon, het blijft droog. Het wordt maximaal ca 8 graden. De wind komt uit het zuiden en is zwak tot matig 2 – 3 Bft.
In de avond en nacht opklaringen en bewolking maar het blijft droog met een minimumtemperatuur van rond het vriespunt.
Woensdag zijn er zonnige perioden en blijft het droog. Het wordt maximaal ca 8 graden. Er staat een meest zwakke tot matige zuid tot zuidwestenwind 2 – 3 Bft.
Donderdag en vrijdag is er weer meer bewolking met een toenemende kans op regen en wordt het maximaal ca 9 graden. Ook de wind gaat toenemen.