Vandaag is er eerst veel bewolking en gemiezer met lichte regen/motregen, later op de dag komen er wat gaten in het wolkendek met soms wat zon. Er staat een zwakke tot matige zuidoosten tot noordoostenwind 2 – 4 Bft. Het wordt maximaal ca 6 graden.
In de avond en nacht bewolking en opklaringen met een minimumtemperatuur van ca -2 graden.
Woensdag is er bewolking maar later op de dag steeds meer ruimte voor de zon, het blijft droog. Het wordt maximaal ca 7 graden. Er staat een meest zwakke tot matige noordoostenwind 2 – 4 Bft.
In de avond en nacht een toenemende bewolking maar het blijft droog. De minimumtemperatuur daalt naar rond het vriespunt.
Donderdag is het een meest bewolkte dag, verder is het wel droog. Het wordt maximaal ca 5 graden. Er staat een meest matige noordoostenwind 3 – 4 Bft.
In de avond en nacht bewolking soms wat opklaringen en droog bij een minimumtemperatuur van ca 1 graad.
Vrijdag is het een wisselend bewolkte dag met soms wat zon. Verder een maximumtemperatuur van ca 7 graden. De noord tot noordwestenwind wordt matig tot vrij krachtig 3 – 5 Bft.
In de avond en nacht opklaringen en bewolking met een minimumtemperatuur van ca 3 graden.
Weekend:
Zaterdag en zondag is er veel bewolking maar overwegend droog met een maximumtemperatuur van ca 7 graden.