Het is wisselend bewolkt met in het oosten en noordoosten eerst nog wat regen. In de kustgebieden komen stevige buien voor, lokaal met onweer en mogelijk hagel. Later in de ochtend en vanmiddag ontwikkelen zich ook verder landinwaarts een aantal regen- en onweersbuien. Vanavond neemt het aantal buien af. De maximumtemperatuur ligt rond 19°C. De zwakke tot matige wind komt eerst uit richtingen tussen zuid en west, in het noorden uit richtingen tussen zuid en oost. In de loop van de dag draait de wind naar noordwest tot noord.
Komende nacht raakt het bewolkt en in het oosten valt er af en toe (buiige) regen. Elders kan een enkele bui van zee binnendrijven. De minimumtemperatuur ligt rond 13°C. Er staat een zwakke tot matige wind uit noordwestelijke richtingen.
Dinsdag overdag is het half tot zwaar bewolkt en valt er soms wat regen of een bui. De maximumtemperatuur ligt rond 19°C. De wind komt uit richtingen tussen noordwest en noord en is matig, langs de kust vrij krachtig.
Wisselvallig met af en toe zon, maar soms ook wat regen of een bui. In het weekeinde warmer.
maandag 31 juli tot en met maandag 07 augustus
Ongeveer 60% kans op een terugkeer van het vrij koele en wisselvallige weertype. Rond 40% kans op het aanhouden van het warmere weertype.