Vandaag is het een meest bewolkte dag, maar het blijft overwegend meest droog. Het wordt maximaal ca 3 graden. Er staat een meest zwakke tot matige noordoostenwind 2- 3 Bft.
In de avond en nacht is het wisselend bewolkt en kans op mist. Minimumtemperatuur rond ca -1 graad.
Morgen is het overwegend bewolkt en droog met maximumtemperatuur van ca 3 graden. De wind komt uit het oosten tot noordoosten is zwak tot matig 2- 3 Bft.
In de avond en nacht opklaringen en kan er mist ontstaan met een minimumtemperatuur van ca -3 graden.
Dinsdag is het wisselend bewolkt en droog. Het wordt maximaal ca 2 graden. Er staat een zwakke tot matige zuidoost tot zuidwestenwind 2 – 4 Bft.
In de avond en nacht opklaringen en bewolking maar het blijft droog met een minimumtemperatuur van ca – 2 graden.
Woensdag neemt de bewolking toe met in de loop van de dag vanuit het noordwesten wat lichte regen of motregen. Het wordt maximaal ca 4 graden. Er staat een matige tot vrij krachtige zuidwestenwind 3 – 5 Bft waardoor het waterkoud gaat aanvoelen.
In de avond en nacht veel bewolking. De minimumtemperatuur ca 2 graden..
Donderdag en vrijdag is er veel bewolking soms wat zon afgewisseld door wat regen. Het wordt maximaal ca 5 graden. De nachten verlopen vorstvrij
![]()